Kdo jsme?„Svět si žádá klamání, tedy jej klamejme”

simon

Kouzelnické iluze předváděné na jevištích vyžadují dlouhé přípravy, speciální rekvizity a léta tréninku. Jsou velmi efektivní, avšak málo věrohodné. Necháte zmizet asistentku na jevišti v bedně za doprovodu kouře a diváci spekulují: „Připravená bedna, upravené pódium apod.“ Ale nechte zmizet předmět v baru, obklopen lidmi. Nebo levitujte na ulici, v bezprostřední blízkosti diváků. Váš trik se tak rázem stane nepochopitelným, neuvěřitelným, fascinujícím!

Dopřejte svým divákům prožít silný emocionální zážitek pří sledování triku na vlastní oči.

Specializujeme se na tzv. „Street Magic“, což je nejnovější trend ve světě kouzelníků. Je to předvádění kouzelnických triků v terénu, v přímém kontaktu s publikem. Kouzelníci, zabývající se tímto oborem prezentují své kouzelnické triky v barech, na ulici nebo přímo na oslavách pouze s běžnými předměty, často vypůjčenými přímo od diváků. Výsledný efekt triku se tím umocní a stává se mnohem důvěryhodnějším, než při sledování triků v televizi.

Kouzlení na ulici spočívá především v šikovnosti, vynalézavosti a troše herectví. Pokud víte, v čem spočívá tajemství triku a jste schopni jej pěkně předvést, Váš úspěch je zaručen!

Kouzelníkem se může stát každý, chlapec i dívka bez rozdílu věku. Kouzlení nemá žádné hranice.

Na této stránce Vám odkryjeme tajemství kouzelnických triků a umožníme Vám prožít nezapomenutelné potěšení z nadšených ovací Vašich diváků tak, jako to prožívají přední kouzelníci.

Lehké triky

Střední triky

Těžké triky

Staňte se pomocí našich stránek hvězdou večírků, firemních oslav a jiných akcí. Ohromte své přátele neuvěřitelnými kouzelnickými triky.

S těmito triky bude mít každý zaručený úspěch, kdekoli a kdykoli.


Najděte nás všude:

facebook stream twitter